Chci zorganizovat testování

Pokud chcete zorganizovat testování ve vašem městě, Mensa ČR zabezpečí testujícího, testy a odpovědní archy. Tato organizační činnost je vhodná pro studenty nebo pracující, kteří se dobře orientují ve svém městě a mají kontakty nejlépe na školy a velké instituce. Pro Vás jako organizárora je to honorovaná činnost a tedy z toho pro Vás budou plynout následující úkoly:

  1. Nejdříve se dohodnout s testujícím podle svého výběru o místě a času (aby nedocházelo ke střetům v dané oblasti, případně aby se dalo zorganizovat několik testování v řadě v sousedních městech); první kontakt by měl proběhnout alespoň jeden měsíc před plánovaným termínem.
  2. Zajistit odpovídající místnost (vhodné kluby nebo učebny) – místnost musí být tichá a musí se nechat uzavřít (aby testovaní nebyli rušeni). Doporučovaný počet míst v místnosti je 20 až 50. V případě předpokládaného velkého zájmu je možno mít i větší místnost.
  3. Zajistit propagaci v místě konání (místní tisk, rozhlas, vylepování letáků), aby se testování zúčastnilo co nejvíce testovaných (náklady na testování se musí zaplatit – pronájem místnosti a náklady na cestu testujících, atd.).

Pokud z testování ve vašem městě vzejde dost členů Mensy, bude možno založit místní skupinu a rozvíjet činnost tak, aby vaším jediným pojítkem s Mensou nebyl její časopis.

Pokud máte zájem zorganizovat testování ve vašem podniku nebo na vaší škole, je to možné. Zkontaktujte testujícího dle regionu, opět zhruba jeden měsíc před plánovaným termínem.

Je nutno si uvědomit, že výsledek testu nebude dán k dispozici nikomu jinému než právě testovanému. Pokud bude chtít podnik s výsledky nakládat, je jeho starostí, aby si dohodl patřičný režim se svými pracovníky. Mensa ČR předá výsledek pouze testovanému.

V případě zájmu o testování ve vašem regionu se obraťte nejlépe na testujícího z vaší oblasti.

O testování ve vašem regionu se dozvíte pouze tak, že budete sledovat stránky Mensy - pokud se bude konat nějaká akce s testováním, na stránkách Mensy se to určitě objeví.

Mensa ČR na Facebooku Mensa ČR na Twitteru Mensa ČR na Instagramu Mensa ČR na LinkedInu


Nové termíny testování