Poukaz na testování zdarma

Jako člen Mensy ČR můžete zdarma získat jeden poukaz na testování IQ. Je to výjimečná možnost, jak využít výhody svého členství a obdarovat svého partnera, kamaráda, rodiče, dítě, kolegu nebo třeba šéfa. Poukaz je platný na jeden test dospělého, studenta či dítěte od 5 let.

Jak poukaz získáte?

Stačí, aby Vaše platba členských příspěvků dorazila na účet Mensy do konce února. Poté, co obdržíte od Mensy potvrzení o platbě, přihlásíte se do intranetu (u rodinných členství jednotlivě na každého člena) a v levém sloupci MENU > Členové > Výhody (adresa https://intranet.mensa.cz/index.php?men=men4.3.0.0) přejdete na stránku, kde zadáte jméno a příjmení obdarovaného a e-mail, na který systém pošle slevový kód. Je na Vás, zda kód necháte zaslat rovnou obdarovanému, nebo jej pošlete sobě a předáte osobně. Poukaz není přenositelný na jinou osobu.
POZOR, tuto aktivaci je nutné provést nejpozději do konce března.

Jak poukaz použít?

Obdarovaný si vybere termín testování IQ na adrese http://www.mensa.cz/testovani-iq/, na stejném místě se přihlásí a v přihlášce uvede slevový kód. Slevový kód lze uplatnit na jakékoliv testování určené pro veřejnost. Kód nelze použít na individuální testování. Na testování je třeba jít nejpozději do 31. prosince daného roku.

Jak se přihlásit do intranetu

K přihlášení do intranetu slouží Vaše členské číslo (uvedené na členském průkazu či v potvrzení o platbě příspěvku) a heslo. Pokud neznáte heslo, požádejte o něj na stránce https://intranet.mensa.cz/show.php?pg=lost_pwd, heslo Vám přijde na e-mailovou adresu, kterou máte v intranetu zadanou.

Mensa ČR na Facebooku Mensa ČR na Twitteru Mensa ČR na Instagramu Mensa ČR na LinkedInu


Kalendář AKCÍ